dekoracje ślubne warszawa dekoracje na I komunie Dekoracje dla firm warszawa dekoracje ślubne
Dekoracje stołów i sal weselnych
dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele lampion dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja sali na wesele dekoracja  kwiatowa stołu dekoracja kwiatowa stołów wiatowa stołów gości dekoracja kwiatowa dekoracja stołu Młodej Pary kandelabr z 5 świecami i kompozycją kwiatową dekoracja balustrady girlandą kwiatową dekoracja kwiatowa stołu dekoracja stołów weselnych dekoracja stolów dekoracja stolów dekoracja kwiatowa stołów dekoracja kwiatowa stołów dekoracja kwiatowa stołów dekoracja kwiatowa przed wejściem dekoracja stołu Młodej Pary dekoracja stołów dekoracja stołów dekoracja kwiatowa stołu dekoracja  kwiatowa stołu dekoracja stołów dekoracja stołów dekoracja kwiatowa stołów dekoracja kwiatowa stołów dekoracja kwiatowa stołów dekoracja tarasu Warszawianka dekoracja kwiatowa stołów dekoracja kwiatowa stołów dekoracja z owoców i kwiatów dekoracja stołów dekoracja stołu dekoracja bufetu dekoracja kwiatowa stołów dekoracja kwiatowa stołów dekoracja w plenerze dekoracja w plenerze dekoracja stołów dekoracja stołów dekoracja stołów kandelabry

Więcej zdjęć dekoracji stołów i sal weselnych znajdziecie Państwo na naszej stronie dedykowanej dekoracjom ślubnym i weselnym.
Konsultację dotyczącą dekoracji sali powinniśmy rozpocząć od analizy elementów zastanych w lokalu. Elementy dekoracyjne powinny harmonizować z miejscem, w którym się znajdują.

Do płacowych, eleganckich wnętrz zalecane są kompozycje w stylu dekoracyjnym z większą ilością kwiatów proponujemy zastosowanie kwiatów, które są w swoim wyrazie wytworne. Do sal typu młyn, karczma używamy kwiatów, które kojarzą się z łąką, polem i są w swojej wymowie sielskie. W nowoczesnych wnętrzach stworzymy minimalistyczne dekoracje podkreślające linie zastosowane we wnętrzach.

Dekoracje stołów są niemal równie ważne, jak potrawy. Pierwsze wrażenie, czyli dekoracje sali i stołów pozostają we wspomnieniach na zawsze. Wchodząc na salę zauważamy zawsze największe elementy dekoracyjne, czyli dekorację sufitu, stołów, bufetów i krzeseł.

Myśląc o wyjątkowym charakterze przyjęcia oczami wyobraźni widzimy całość aranżacji, najczęściej podkreśloną efektami świetlnymi. Na filmie i zdjęciach z uroczystości, uwagę zwracają właśnie te elementy. Wszystkie części dekoracji powinny być zharmonizowane, aby zaakcentować charakter naszego ślubu.

Dekoracja może być klasyczna lub awangardowa niezależnie od stylu, w którym została wykonana zawsze zachwyci Młodą Parę i Gości.