dekoracje ślubne warszawa dekoracje na I komunie Dekoracje dla firm warszawa dekoracje ślubne
Inne elementy dekoracyjne
dekor na serwetę ramka do numeracji stołów dekor na serwetę dekor na serwetę dekor na serwety ramka do numeracji stołów table plan kwiatowa poduszka na obrączki kwiatowa poduszka na obrączki kwiatowa poduszka na obrączki kwiatowa poduszka na obrączki kwiatowa poduszka na obrączki kwiatowa poduszka na obrączki kwiatowa poduszka na obrączki kosze kwiatowe dla Rodziców kosze dla Rodziców perły, krształi

Dekoracje stołów Gości i Młodej Pary możemy wzbogacić dodatkowymi elementami. Niezwykle ułatwiające sprawne i szybkie rozsadzenie Gości są winietki, które dopasujemy do ogólnej konwencji estetycznej przyjęcia ślubnego.

Myśląc o każdym Gościu możemy Go obdarować i jednocześnie podziękować za życzenia, przybycie, drobnym upominkiem w eleganckim pudełeczku, saszetce lub tiulu. Mogą to być słodycze, migdały, lub inny drobiazg, który będzie przypominał o Dniu Waszych Zaślubin.

Å»eby każde nakrycie nabrało jeszcze bardziej odświętnego charakteru możemy zastosować dekoracje na serwety, rozsypać płatki kwiatów, cekiny, perły, ustawić lampiony lub świeczniki.